VW GolF 5 TDI 2005

Shitet nga: mmmm 15 Krr 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Gjilan
shes golf V TDI,modeli2005,eshte ne gjendje shume te mire,te gjitha serviset e kryera me rregull,ka 140.000 km te kaluara. eshte me nji para dyre
bej dhe ndrrim,cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim