VW Golf 2 -87

Shitet nga: shaban 14 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura Golf 2 viti i prodhimit 1987 asht i rujtun dhe punon mir regjistrim i skaduar me 09 02 2015 vetura asht benzin plin per ma shum info ne tel 044 730 158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim