VW Golf 2 1.6 dizel -90

Shitet nga: Fatbardh dermaku 09 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Golf 2 1.6 dizell i thjesht asht shum i mir si brenda ashtu dhe jasht siq po shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim