VW Golf 2 Ekstra i punuar

Shitet nga: Selami 03 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Golfi i vitit 1985 1.6 diesel ne gjendje te rregullt osht i punuar tasht i ka te nderruara branikat ,shtopat ,farat ,dyert e para ,interieri mbrenda , fellnet , e shum shum tjera krejt i ka te reja ,me nji fjal vetura eshte tip top dhe e bukur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim