VW Golf 2 benzin -87

Shitet nga: shaban 09 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura golf 2 me 4 dyr ne gjendje te mir dhe asht shum i rujtur viti i prodhimit 1987 benzin plin regjistrim i skaduar me 09 02 2015 per me shum info 044 730 158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim