VW Golf 2 benzin -87

Shitet nga: shaban 14 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura golf 2 ne gjendje te mir punon mir dhe asht i rujtun shum siq shihet edhe ne foto viti i prodhimit 1987 regjustrim i skaduar me 09 02 2015 vetura esht benzin plin per me shum info ne 044 730 158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim