VW Golf 2 dizel -87

Shitet nga: fitim 21 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
shes golf 2 dizell i thjesht ,ka dyer eshte ekonomik shum 5 litra 100km eshte i rujtshem si jasht ashtu dhe mrenda i rigjistruar foto jan origjinale te vetat mundeni me ardhe me pahe ne gjilan per me shum info lajmroheni ne tele ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim