VW Golf 4 dizel -03

Shitet nga: Melazim 15 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Gjilan
Shite golfi 4 pacifi 2003 në gjendetje te rregull me servisa te kryn me te gjitha Me liber te servisit dhe te ndrrume rrypin dhumzor Me te gjitha sene e reja ....? 044757351 045 277 549 Ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim