VW Golf 4 tdi -03

Shitet nga: lumi 04 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes golf 4 1.9 dizel tdi ne gjendje te shkelqyeshme klim funksionale 4 gjamat me rrym fellne me goma te reja 2 qelsa RKS 7 muj ni pronar ne Kosov liber te servisit dhe shum sende te tjera ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim