VW Golf 4 tdi automatik - tiptronik -03 pacifik

Shitet nga: Bashkim 28 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Gjilan
Golfi osht ne gjendje shum te mir teknike pa asnji defekt klimatronik automatik tiptronik krejt servisat i ka tkrym me rregull viti 2003 shum i paster si mrena edhe jasht osht me (di) tkuqe 74kw osht kerr per merakli per ma shum shihni fotot dhe na kontaktoni ne numrin 044132854 i ka edhe gomat e veres me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim