VW Golf 5 TDI 1.9 viti 2008,i ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Valdrin 19 Qer 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Golf 5 TDI 1.9 Karavan, 220,000 Km te kaluara, Klimatronic, Navigacion, Marshi Manual, Librin e Servisit dhe gjitha te tjerat, i pa-vozitur ne Kosove.

Per bleresit me kesh do te jete me e leht dhe me lire, ndersa per nderrim me material apo dicka te tille do te diskutohet cmimi.

Nderrimi i mundshem me inventar per shtepi :

Kuzhina,
Dhoma Gjumi,'
Pllakara ( Rafte per tesha)
Mobilje,


Nderrimi tjeter i mundshem eshte edhe me izolim te shtepise, shtepia ka 400m katror, me stiropor 12cm dhe detajet tjera bisedohen gjate marreveshjes.

Presim Bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim