VW Golf 5 dizel -04

Shitet nga: Feti 18 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Golf 5 & 2.0 dizel me 6 shpejtesi ne gjendje shum te rregullt I po sa ardhur nga gjermania vetura eshte shum e rujshme dhe posedon edhe librin e servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim