VW Golf Plus 5 TDI 1.9 -05

Shitet nga: Ramush Zenuni 29 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Gjilan
Automjeti asht ne gjendje super .
Ska kurfar nevoje per me rregullu
Asht ne gjendje shum te mir dhe mometalisht ne zvicerr
Por nese jeni te interesuar pytni per E - Mail
Prej 5.4.2015 - 12.5.2015 muj me ardh ne kosov me pru automjetin.
Km 212000 .
Viti 12 .2005
Getribe Automat ika 3 funkcione Automa + Manuel + Sport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim