VW Golf V 5 TDI DSG 7 Shpejtsi - 08

Shitet nga: Gentrit 30 Dhj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Gjilan
Golf V 5 Variant karavan TDI 1.9 Viti i prodhimit 10.2008 ,Automatik Tiptronik ,7 shpejtesi, Senzora parkimi,Klim
I doganuar dhe i regjistruar + kartonin e gjelbert

Vetura eshte importuar nga Zvicrra dhe i ka te gjitha librat e servisit ,

Vetura gjindet ne Gjilan , qmimi i Diskutueshem.
Pres bleres Serioz .

mund te kontaktoni edhe ne viber 0037745468048 ose 0037744317975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim