VW Jetta dizel -86

Shitet nga: jetush fejzullahu 31 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet ndrrohet ww gjwta dizell ne gjendje te mir viti 86 ne 1.6 regjistrim 1jav ne se jeni te inetersuar baj dhe ndrrim gjindemnr dhe ne gjilan nr tel 044322490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim