VW POLO 1.2 B -02

Shitet nga: meha 17 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Gjilan
SHITET POLO 1.2 benzin viti 2002 me 10 muj regjistrim.dhe esht ne gjendje shum te mir.
Posedon .KLIM ,ABS EPC ALARM CENTRALL XHAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM 124000 KM TE KALUARA ESHT SHUM EKONOMIK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim