VW POLO 1.2 B -02

Shitet nga: meha 04 Maj 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjilan
shitet polo 1.2 b viti 2002 ne gjendje fenomenale .posedon KLIM TE SAPO MBUSHUR ,ABS AERBEG ESP CENTRALL ME TELEKOMAND, ALARM.XHAMAT E PAR ME RRYM PASQYRET ME RRYM DHE SHUM EKONOMIK.ME 124 MIJ KM TE KALUME ASHT SHUM I RUJTUN REGJISTRIM DERI NE VITIN TJETER.ARSYA E SHITJES ESHT SE POM DUHET NI VETUR KARAVAN GOLF 4 OSE PASAT.
QMIMI I ARSYESHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim