VW POLO 1.2 B 2002 me KLIME

Shitet nga: meha 01 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Gjilan
Shes veturen e tipit polo 1.2 benzin viti 2002 me regjistrim 9 muj.Posedon Klim, abs, epc, aerbeg, centrall me telekomand alarm,dy qelsa, xhamat me rrym, pasqyret me rrym, dhe esht shum ekonomik .dhe shum shm i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim