VW Passat, 1.8 Benzin - 86

Shitet nga: Muhamet 23 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Vetura ne gjendje te rregullte dhe shume e ruajtur, aktualisht eshte e q'regjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim