VW Passat 1.9 TDI Automatik -00

Shitet nga: ilir sinani 13 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Gjilan
shes vw Passat 1.9 TDI,viti i prodhimit 2000,regjistrim 7 muaj,Vetura posedon klimatronik,tempomat,Abs,mbyllje qendrore,RadioCd,goma te reja te dimrit.Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer siq shihet edhe ne foto.
nuk eshte ne hipotek,veturen vet e kam doganu para 1 viti pronari i par ne Kosove,vlen te theksohet se vetura eshte e servisuar komplet seti i ndrrum me 234000 km.dhe frenat (gurdnet) e para.
Tel: 045/516 083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim