VW Passat Dizel -89

Shitet nga: Ismajl 05 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Shes passatin dizel 1.6 1 vit regjistrim eshte i ruajtur dhe punon shume mire, ndrrim vetem me kombi per me shume kontakt: 045-676-022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim