VW Polo 1, 1benxin -89

Shitet nga: polo 24 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura polo 1989 1, 1 benxin ne gjendje te mir teknike dhe optike hargjime shum te vogla regjistrim 9muaj par ma shum muni me ardh me kqyr qmimi pak i diskutueshem ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim