VW T4 2.4 dizel-95 -95

Shitet nga: agron 25 Qer 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shes volkswagen T4 2.4 dizel viti i prodhimit 95 ngjendje te rregullt teknike te gjitha serviset e kryera (filterat,vajin si dhe rrypin e dhembzorit edhe per 60 mij km ) regjistrim deri me 01.02.2016 me nje fjale ne gjendje perfekte qmimi i arsyeshem per me shum kontaktoni ne nr e tel 044 212 498 bej ndrrim vetem me opel combo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim