VW Touareg V10 5.0 -05

Shitet nga: Florim 10 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan

Taoureg V10 5.0 2005

-Vetura është në gjendje perfekte,
-Nuk është e doganuar.


Kontakti vetem në telefon dhe Viber :

+377 44 144 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim