Vw GOLF 4 1.9 TDI -01

Shitet nga: Muhamed 18 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Gjilan
GOLF 4 1.9 TDI
MARSHI-5 SHPEJTSI
I SA PO ARDHUR DHE I DOGANUAR I REGJISTRUAR PER HER TE PAR......2014
KLIM FUNKSIONALE
REGJISTIM EDHE 4 MUAJ
NE FUND TE VITIT 2001
4 XHAMAT ME RRYM .
FELLGE DHE GOMA TE REJA TE VERES ....+ 4 GUMA TE DIMRIT
ALAM - CENTRAL.
CD-MP3-AUX.
VLEN TE CEKET VETURA HIPOTEK NUK ESHT
MUND TE PERKTHEHET BRENDA DITES
VETURA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA BRENDA ASHTU EDHE NGA JASHT

KONTAKT 044590834 ,044576677,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim