Vw Golf 2 -87

Shitet nga: shaban 12 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura golf 2 ne gjendje te mir punon mir dhe asht i rujtun shum viti i prodhimit 1987 benzin plin regjistrim i skaduar me 09 02 2015 per me shum info 044 730 158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim