Vw Golf 2 -87

Shitet nga: shaban 15 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
shitet vetura golf 2 ne gjendeje te mir teknike dhe asht i rujtun shum siq shifet edhe ne foto benzin plin regjistrim i skaduar qe nga 09 02 2015 per me shum info 044 730 158 qmimi 650 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim