Vw Golf 2 -87

Shitet nga: shaban 20 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura golf 2 ne gjendje te mir punon shum mir dhe asht i rujtun siq shifet ne foto viti i prodhimit 1987 regjistrim i skaduar nga 09 02 2015 benzin plin baj edhe ndrrim qmimi 600 euro per me shum info ne tel 044 730 158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim