Vw Golf 3 -92

Shitet nga: halil 21 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Gjilan
Golf 3 ne gjendje te rregullt motorin e ka te golf 4 eshte shum i mir eshte 1.9
Ka fellne te reja dhe guma te reja
ka regjistrim edhe 6 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim