Vw Golf 4 -01

Shitet nga: Pajtim 11 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet golf 4 tdi (i) kuqe viti 2001 shum i rujtun si mrena ashtu dhe jasht.! Servisin komplet e ka tkryer 21.03.2015.! Regjistrim 12 muj.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim