Vw Jetta € -11

Shitet nga: dardan 11 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 400 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet 2011 Jetta 2.5 SE, e ardhur nga Amerika dhe eshte e padoganuar.
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe posedon te gjitha opcionet qe ka nje veture e re.
Ka 75,.000 KM te kaluara.
Per me shume informata, ju lutemi, kontaktoni ne tele:
049-895-314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim