Vw Passat dizell 1.9 -93

Shitet nga: Begjet 22 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pasatin n gjendje shum t mir teknike i ruajtur m goma te reja dinri m hargjime shum t vogla vetura osht ne emer tim personal dhe per dokune ta garantoj qmimi 1600 ero i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim