flm merr jep u shit nga doberqani

Shitet nga: memet 12 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Gjilan
mercedes 250 dizel rks deri met 21 7 2015 asht ne gjende shum te mir
njeher nuk ka nevoj me investu gomat 4 copa te reja
asht i rujshem si jasht ashtu dhe brenda
vlen te ceket qe nuk asht hipotek apo peng
tel 044-320-167 &044-890-136 qmimi 1650 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim