u shitt

Shitet nga: Pasat 11 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   790 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pasatin karavan benxin plin ne gjendje shum te rregullt punon shum mir benxin si dhe n plin hargjimet teper tr vogla goma te dimrit hidruik centrall regjistrim deri ne muajin r 7 2015 vetura me nje fjal ne trapa nuk ka nevoj per as ni investim per dolumenta garantoj qe nuk osht hipotek flm Bocen e plinit vetura e ka tek goma rezerv qe nuk pengon asgje ne bagazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim