sharren per heker!

Shitet nga: azizi 19 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   1 600 EUR

Komuna: Gjilan
sharren per hekur per informata kontaktoni ne numrat e telefonit 044-177-427 si dhe 049-177-427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim