KOMPRESOR I AjRIT

Shitet nga: ibrahim 22 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Kompresori i ajrit me kapacitet 500L i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim