MAKINE PROFILUESE +EXENTPRESA NGA ZVICRRA

Shitet nga: Hasan 27 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ekcenpresa e ardhur nga zvicrra shtypje 50 ton ne gjendje shum te mir
dhe punktaparat ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim