AGREGATIN E KOMPRESORIN

Shitet nga: sevdail 26 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES AGREGATIN SHUM TE MIR PUNE DHE KOMPRESORIN TEL. 045 524 015 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim