Aparat Saldimi

Shitet nga: Arben 26 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Shes aparatin per saldim Telwin osht prodhim Italian, i vogel dhe praktik 230V 21A, I perdorun shum pak pothuj se i ri. Me Aparat vjen edhe maska mbrojtse per sy. Mundeni me kontaktu edhe ne Viber +37745562971
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim