Aparat Saldues

Shitet nga: Urani 11 Gsh 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Shes aparatin saldues i cili eshte mjafte i ruajtur dhe shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim