Autogjen VECTOR Prodhim Amerikan

Shitet nga: Niti 05 Tet 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Shes kompletin e autogjenit Vector kompleti ka pjeset siq shifet ne foto per prerje,saldim si dhe i ka te montuar ventilat jo kthyes sigurues per perdorim te sigurt,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim