Bernina Overlook makine Qendisje dhe Qepje

Shitet nga: Iliri 15 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet makina per qendisje dhe qepje te ndryshme.

Makina eshte e re e pa perdorur nga gjermania.
Cmimi sipas marrvesjes

tel. 044357836 & viber


Opel fort Iphone samsung mercedes bmw nissan sony lg lir vw golf 1 2 3 4 5 6 7 s3 s4 s5 s6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim