Bosch bormashina

Shitet nga: Januz 09 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
shitet bosch Hammer PBH 160 R
bormashina esht e re dhe me pjest si ne foto.
esht origjinal e ardhur nga zvicrra.
per ma shum informata te interesuarit thirrin ne tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim