Brenerin me naft per nxemje qendrore dhe rezerva..

Shitet nga: ruzhdi 23 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
shes brenerin me naft per nxemje qendrore deri 50klv plus rezervarin 2000 litra te pa perdorun asni her arsyja e shitjes ashte se pe perdori me dru qmimi per te dyjat ashte 500 ero veqa veq 300 ero per cop foto nuk kam I ndrroj menajsen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim