Cerkullar

Shitet nga: Raif 02 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Cerkullar per tri opsione pune per heku.dru sidhe per kocka te betonit dhe esht me llagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim