Diamante

Shitet nga: Rexhaa 17 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Diamante per prejen e botonit,asfalltit,mermerit,granitit te ardhura nga zvicrra,te pa prdorura dhe origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim