Elektro motorre 6kw

Shitet nga: Elektro motore 20 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet elektro motorri 6 kw me rrotullime 2800 ne minut eshte shum i mir dhe ne gjendje shum te mir munde te perdoret per shum veprimtari si per kompresore cirkullare dhe shum sene tjera
Audi passat golf bmw mersedes ml x5 x6 x3 530d jaguar seat renaulte sprinter kombi lt vectra astra corsa taurane taureg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim