Elektromotor 15kw

Shitet nga: Sejdi azemi 18 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes elektromotor 15kw trofazor me mundsi montimi ballor dhe ansor
2800rrotullime ne minut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim