Furrë dhe Klipse per sallama (shiten ose ndrrohen)

Shitet nga: Arbnor 07 Krr 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Furra per terje,tymosje dhe zirje me rrym . 250 kg
Klipsja per sallama .ne gjendje te rregullt +37745665872 qmimi volitshemTags:bmw mercedes audi golf passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim