Gjenerator Yamaha 950 WATT

Shitet nga: Shitesi 17 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet gjeneratori i prodhuesit yamaha i kapacitetit prej 950 WATT, gjeneratori eshte funksional dhe i paperdorur prej shume kohesh. Cmimi 50 Euro, me mundesi zbritjeje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim